Annons
Facebook

Uppfödare sorterade efter stamnamn

A (7)

SE*Alminz

NamnIda Olofsson
AdressSödergatan 12, 64153 Katrineholm
Län/LandSödermanlands län / Sverige
Tel/Mob0708-301287 / 0708-301287
E-postida.olofsson.87@hotmail.se
Hemsidahttps://Alminz.weebly.com

SE*Altona Kitten’s

NamnLise-Lotte Svensson
AdressGärdesvägen 4, 57075 Fågelfors
Län/LandKalmar län / Sverige
Tel/Mob0491-515 70 / 070-684 86 72
E-postlise-lotte.svensson@hogsby.net
Hemsidahttp://www.altonakittens.n.nu

SE*Amazing Pearls

NamnPia Thuritz
AdressKotkagatan 7, 5 tr, 16475 Kista
Län/LandStockholms län / Sverige
Tel/Mob08-632 05 99 / 070-751 23 85
E-postpia.thuritz@gmail.com
Hemsidahttp://www.amazingpearls.net

SE*Amloves

NamnKatarina Erman
AdressVarbergsgatan 9, 41265 Göteborg
Län/LandVästra Götalands län / Sverige
Tel/Mob0736147711 / 0702669444
E-postamloves@hotmail.se
Hemsidahttp://www.amloves.se
FärgspecialitéBrunmaskad, Blåmaskad, Chokladmaskad, Lilamaskad, Bruntabbymaskad och Chokladtabbymaskad

S*Apple Road’s

NamnBirgitta Kangedal Holm
AdressApelvägen 123 B, 70358 Örebro
Län/LandÖrebro län / Sverige
Tel/Mob019-611 02 53 / 070-3755347
E-postb.kangedal@comhem.se
Hemsidahttp://www.appleroads.se
FärgspecialitéBrunmaskad, Blåmaskad, Chokladmaskad, Lilamaskad och Bruntabbymaskad

S*Aquilejans

NamnMalena Eklund
AdressGranvägen 6, 43937 Onsala
Län/LandHallands län / Sverige
Tel/Mob- / 0723-98 90 24
E-postmalena.eklund@hotmail.com
Hemsidahttp://www.aquilejans.blogspot.se

S*Art Nouveau’s

NamnGun Nylund
AdressStigbergsplan 7, 75242 Uppsala
Län/LandUppsala län / Sverige
Tel/Mob018-500 851 / -
E-postgun.nylund@telia.com
Hemsidahttp://www.art-nouveaus-birma.se
FärgspecialitéBrunmaskad, Blåmaskad och Lilamaskad

B (5)

C (4)

D (2)

E (2)

F (2)

G (5)

H (2)

I (3)

K (2)

L (11)

M (9)

N (5)

P (4)

R (5)

S (14)

T (8)

U (1)

V (5)

W (2)

X (2)

Z (1)

Å (1)

Ä (1)